Álláslehetőség: Ügyvezető igazgató

A Laki-Konyha Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyvezető igazgató

Főbb feladatok:

Lakiteleken és közvetlen környezetében élők étkezési igényének az ellátása, a cég szolgáltatásainak ez irányú fejlesztése, potenciális ügyfelek minőségi kiszolgálása (pl.: közösségi rendezvények, bálak, esküvők, családi rendezvények, a település turisztikai igényeinek a kiszolgálása).
Főbb feladatok közé tartozik a közétkeztetést (gyermek- és szociális étkeztetés, kb. 600 adag/nap) ellátó főzőkonyha és a hozzátartozó tálalókonyha irányítása, a jogszabályokban meghatározottak szerinti szakszerű működés, magas színvonalú szakmai munka biztosítása, szervezése, ellenőrzése.
Élelmezésvezető munkájának a támogatása: étlaptervezés, szállítókkal való kapcsolattartás, árubeszerzés, anyaggazdálkodás.
A jogszabályban előírt pénzügyi gazdasági feladatok felelősségteljes ellátása, munkáltatói jogok gyakorlása, szabályzatok, éves tervek kidolgozása, folyamatos nyomon követése
Színvonalas marketing tevékenység, amely a Laki-Konyha Kft szolgáltatását hirdeti, illetve reagál a lakosság igényeire.
Hatékony együttműködés és kapcsolattartás a beszállítókkal és a szolgáltatást igénybe vevőkkel, egyaránt.
A Laki-Konyha Kft. működésével kapcsolatos összes szakmai előírás betartása, betartatása.

Elvárások:

·         legalább középfokú végzettség

·         vendégközpontú gondolkodás

·         magyar gasztronómiai hagyományok követése

·         vendéglátás fortélyainak ismerete

·         optimális nyersanyag felhasználás

·         kreativitás, fejlődésre való törekvés

·         büntetlen előélet

·         kiváló szintű döntési képesség

·         kimagasló kommunikációs és tárgyalóképesség

·         szakma iránti elkötelezettség

Munkabér és juttatások:

·         A munkabér és a juttatások megállapítása megegyezés szerint. Kérjük, hogy a pályázó a pályázatban bérigényét jelölje meg!

A pályázat elbírálásán előnyt jelent:

·         hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

·         élelmezésvezető szakképesítés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

·         Részletes szakmai önéletrajz

·         Az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok egyszerű másolata

·         A munkakör ellátására, a konyha vezetésére fejlesztésére vonatkozó szakmai elképzelések, program

·         90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy arra vonatkozó igazolás, hogy a pályázat benyújtásáig azt kérelmezte

·         Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevő személyek a teljes pályázati anyagba betekinthessenek

Várjuk fényképes önéletrajzát a „Ügyvezető” munkakör megjelölésével a lakikonyha@lakitelek.hu  mail címre.